O chalupě

Zažijte kouzlo bývalého statku na vlastní kůži. Chalupa Statek u Pepíka v Rašově nabízí ubytování ve stylových prostorách kousek od Tišnova. K dispozici máme deset pokojů s kapacitou až 29 osob. Vždy pronajímáme pouze celý objekt, takže se během svého pobytu nepotkáte s žádnými dalšími hosty. 

Právě díky velké kapacitě jsme ideální pro velké rodiny, party přátel nebo menší firmy. Společenská místnost s výčepem a přilehlé posezení s grilem přímo volají po pořádání komornějších oslav. Prostory využívají i firmy k teambuildingům a školením, k dispozici je jim společenská (konferenční) místnost s možností promítání. 


Pokojů na statku je celkem 10:
3x čtyřlůžkový, 
2x třílůžkový, 
1x třílůžkový s jednou přistýlkou, 
3x dvoulůžkový,
1x jednolůžkový - průchozí.

Většina pokojů má vlastní koupelnu, kde je vždy WC a sprchový kout nebo vana (případně obojí). 

Kuchyně a jídelna jsou společné pro celý objekt a plně vybavené pro běžné vaření

K přípravě jídla můžete využít i venkovní ohniště a gril.  

Součástí jídelny je i TV. Součástí kuchyně je krb


Statek leží na okraji obce Rašov. V uzavřeném areálu bez problému zaparkuje až 20 aut. 

Máte s sebou kola? Rádi vám je uschováme v tomu určených prostorách. 

Bez omezení lze využívat částečně vyhřívaný bazén s protiproudem a malým tobogánkem pro děti, zahrát si můžete stolní tenis, kulečník nebo šipky. Děti určitě ocení trampolínu, pískoviště a houpačky.


Podívejte se na volné termíny.


Kam na výlet?

Doporučujeme vyrazit na výlet do blízkého i vzdálenějšího okolí. V zimě můžete navštívit Ski areál Olešnice na Moravě nebo Skiareál Hodonín. Nabízí se také například městys Lomnice, Černá Hora, zámek v Lysicích, rozhledny v Kozárově a Žernovníku, klášter Porta Coeli v Předklášteří a mnoho dalších. Rádi vám poradíme, kterým směrem se vydat.

V obci je obchod se smíšeným zbožím. 150 metrů od statku je také autobusová zastávka s dobrým spojením do větších obcí v okolí.


Recenze

Jak se u nás líbilo našim hostům?

Lenka B. F.

"Opravdu skvělé zázemí pro dovolenou větší party kamarádů s dětmi, vyžití pro malé i velké."

Jiří V.

"Krásné čisté a komfortní ubytování. A hlavně prostorné! Stůl pro 16 lidi jak vevnitř tak venku. 2 lednice. Obří gril. Prostorné pokoje."

Stále hledáte volný termín? 

Napovědět vám může náš kalendář obsazenosti.

www.statekupepika.cz